فروشنده : سامانه فروش اینترنتی سرورکنسرت با نام تجاری سرورکنسرت
خریدار : شخص حقیقی یا حقوقی ثبت کننده سفارش و یا استفاده کننده از خدمات ارائه شده بر روی پایگاه اینترنتی سرورکنسرت

۱- فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.
۲- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل بلیت ها را در اختیار خریدار قرار دهید.
۳- فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فرم های با قابلیت چاپ با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.
۴- فروشنده بعنوان مرکز فروش موظف است بلیت را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.
۵- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن بلیت خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل ارسال کننده دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به ارسال کننده و در طی عملیات ارسال به عهده مرکز فروش بلیت می باشد و سرورکنسرت بعنوان کارفرما و نماینده از طرف خریدار خسارت وارده به مشتری را از آن مرکز فروش دریافت می نماید .
۶- فروشنده تمام سعی خود را دارد تا کالایی با کیفیت را جهت فروش در سایت معرفی کند .
۷- فروشنده موظف است در صورت اشتباه از طرف خود ، اشتباه خود را اصلاح و بلیت مورد درخواست شده را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای ارسال نماید.
۸- فروشنده مسئول آموزش و نحوه استفاده با بلیت خریداری شده نمیباشد ولی تا حد ممکن تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل مشتری می نماید.
۹- مراکز فروش در قبال اشتباه از کپی بلیت خریدار موظف به پاسخگویی و جبران خسارات مالی خریدار می باشند .
۱۰- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق ارسال با پیک در اختیار فروشنده قرار دهد.
۱۱- هزینه ی ارسال به عهده خریدار میباشد.
۱۲- خریدار موظف است بلیتی که توسط سایت یا مراکز فروش تهیه می نماید را بخوبی نگهداری کرده و از مخدوش شدن بارکدهای مندرج بر روی کاغذ جلوگیری کند ، در هنگام ورود به سالن در صورت ناخوانا بودن بارکدها سرورکنسرت مسئولیت در قبال آن ها نداشته و از ورود افراد در شرایط نا سالم می تواند جلوگیری کند.
۱۳- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده ( یا مراکز فروش بلیت ) و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید.
۱۴- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور ارسال وجه کالا و هزینه ارسال را نقداً و یکجا به مامور پست پرداخت نماید. (درصورتی که هزینه کالا قبلاً از طریق کارت اعتباری پرداخت شده باشد نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی نمیباشد)
۱۵- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور ارسال کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده عدم سفارش خواسته شده و یا مخدوش بودن بلیت ها از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت مخدوش بودن بلیت ها و ارسال نامناسب سفارش را بعد از دریافت بلیت توسط خریدار به عهده نمیگیرد)
۱۶- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور ارسال در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت بلیت ( ها ) حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه مرکز فروش تماس مجدد حاصل کرده و نشانی جدید را به مراکز فروش اعلام نماید و هزینه ارسال مجدد بعهده خریدار می باشد ).
۱۷- در صورتی که خریدار از قبول بلیت (ها) کند و یا به فروشنده جهت دریافت بلیت (ها) مراجعه نکند موظف است خسارت و هزینه ارسال را پرداخت نماید و این امور قابل پیگیری از مراجع قانونی است .
۱۸- بلیت (ها) خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) و تعویض میباشد.
۱۹- خریدار در صورت خرید مستقیم از روی سایت سرورکنسرت می بایستی نکات زیر را رعایت کند :
در صورتی که بلیت ها لاشه نداشته و مستقیماً از روی سایت چاپ می شود
- خریدار با همان بلیت چاپ شده می تواند وارد سالن شود ، ورود افراد از طریق بارکد مندرج بر روی بلیت ها انجام خواهد شد ، دقت فرمایید که چاپ بلیت ها را بدرستی انجام دهید ( سرورکنسرت هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ نادرست نخواهد داشت )
- در صورتی که تعداد بلیت های خریداری شذه بیش از یک بلیت است مشخصات یک نفر از کسانی که در روز برگزاری حضور دارد را در فرم های مشخصات فردی ثبت کرده تا بر روی بلیت درج شود .
- در صورت مشاهده کپی از یک بلیت پیگرد قانونی بعنوان مجرم در واحد نیروی انتظامی مستقر در محل برگزاری انجام و با فرد متخلف طبق قانون جرایم رایانه ای توسط نیروی انتظامی برخورد و به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد.
- خریدار می تواند از بلیت (های) خود بر روی سایت خروجی Pdf تهیه کرده و بر روی موبایل و یا کلیه وسایلی که قابلیت خواندن فرمتPdf را داشته باشند ذخیره کند و در هنگام چک شدن بلیت قسمت بارکد را بر روی Reader قرار داده و وارد سالن شوند.
- کارت شناسایی فردی که بلیت با نام و کد ملی او صادر شده است جهت اتفاقات خاص در روز برگزاری همراه خریدار باشد.
- در صورتی که بلیت خود را گم و یا مخدوش کرده اید می توانید به صفحه من > شرح خرید > بلیت های پرداخت شده مراجعه کرده و بلیت های خود را مجدداً چاپ نمایید . *** حتماً دقت کرده تا از یک بلیت در روز برگزاری کپی دومی موجود نباشد زیرا بعنوان مجرم و متخلف تلقی می گردید و طبق شرایط توضیح داده شده با شما برخورد خواهد شد*** ( در بخش بلیت های پرداخت شده اگر بیش از یک بلیت خریداری نموده اید آن ها را بصورت تک تک خواهید دید و در صورت چاپ هر کردام کلید مشاهده و چاپ را فشار دهید )
در صورتی که بلیت ها لاشه دار باشند
- خریدار پس از انتخاب صندلی و سفارش خرید فاکتور خود را چاپ خواهد نمود و در قبل از پرداخت هزینه می بایستی گزینه نوع دریافت لاشه های بلیت را علامت زده در غیر اینصورت سیستم بصورت پیش فرض دریافت حضوری را برای حریدار انتخاب می کند .
- خریدار در صورت انتخاب حضوری می بایستی در ساعات کاری فروشنده ( 9:30 الی 18 ) به نشانی فروشنده ( سرورکنسرت : اصفهان ، خیابان میر ، کوچه شماره 30 ، ساختمان میر ، واحد 10 ) مراجعه و لاشه بلیت های خود را دریافت نماید .
- خریدار در صورت انتخاب گزینه ارسال با پیک می بایستی منتظر تماس از فروشنده باشد تا ساعت ارسال و نشانی ارسال با خریدار هماهنگ شود . لازم به توضیح است که در صورت عدم تماس از فروشنده طی 48 ساعت پس از سفارش ، خریدار می بایستی با فروشنده تماس گرفته و با رائه شماره خرید ( فاکتور ) خود ، مراتب را جهت دریافت لاشه (های) بلیت(های) خود پیگیری نماید . ( هزینه ارسال و یا تردد برای مراجعه حضوری بعهده خریدا می باشد و در قسمت ارسال با پیک طبق قوانین ذکر شده در بالا با خریدار برخورد خواهد شد )
شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!
ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.